Dansen op de nieuwste hits, met een mix van hiphop en commercial? Say no more! Bij Hiphop & Commercial Teens dansen we samen coole choreo’s op muziek van artiesten zoals Tate Mcrae, Kendrick Lamar, Rihanna,… De focus ligt niet op perfectie, maar op jezelf (kunnen) zijn en samen genieten van dansen.
Probeer het eerst helemaal gratis met 2 proeflessen!
Zin om verder te dansen? Dan betaal je €88 per semester (12 lessen). De lessen starten op maandag 8 september 2025. Bekijk alle info & schrijf je in voor een gratis proefles via www.dancetilldawn.be!
Op maandag van 19:30 tot 20:30 (niet in zomer- en schoolvakanties)
Bij Dance till Dawn draait het om genieten van dans, samen met elkaar. We focussen op choreo’s in hiphop & commercial stijl, waar je ook zonder danservaring helemaal in op kan gaan. Verwacht je aan energieke lessen, een warme groepssfeer en ruimte om helemaal op te gaan in de muziek.
We houden je graag op de hoogte
Het Werkhuys is de ideale plek om samen met anderen te creëren, te repeteren, les te geven en anderen te ontmoeten.
Blijf je graag op de hoogte van onze activiteiten? Schrijf je hier in voor onze nieuwsbrief.