Reply to comment

Uit Liefde voor de Letter

26/01/2010 14:00
26/01/2010 16:00

Uit Liefde voor de Letter < workshop bestaande uit 4 dinsdagnamiddagen >

Het regent letters in je leven, of je dat nu bewust opzoekt of niet. Dat kan gaan van wegwijzers, recepten of handleidingen tot kranten, romans en zo oneindig veel meer. Met deze workshop(s) willen we je prikkelen om meer te genieten van lezen, om meer uit woorden en letters te halen dan je tot nu toe misschien deed. Iedereen is welkom, van beginnende tot ervaren lezer.

 

 

 

Dag 3:

We bezoeken de redactie van Libelle. We komen meer te weten over het productieproces. Hoe komt een tijdschrift tot stand : van het bedenken van een idee tot het vormgeven van een pagina.

Afspraak om 14u aan de Willibrorduskerk, Grote Steenweg in Berchem.

Algemene Info:

Dinsdagen > 12/01 – 19/01 – 26/01 – 2/02

Van 14u00 tot 17u00

Zie plek van afspraak

 

Deelname:

 

€ 5 voor de namiddagen. Inclusief drankje tijdens de workshops en het boek “het dwaallicht” van Willem Elsschot.

Inschrijven kan via: evi@werkhuys.be of bellen naar 03/289.72.97 + cultuurcafe.borgerhout@recht-op.be of bellen naar 0485/03.28.33.

 

Let er op: de plaatsen zijn beperkt – dus snel zijn is de boodschap.

 

Uit liefde voor de letter is een samenwerking tussen Vzw Recht-Op/Cultuurcafé Borgerhout, ’t Werkhuys en  Bibliotheek Vredegerecht, met de steun van de Vlaamse Overheid.

 

Reply

  • Adressen van webpagina's en e-mailadressen worden automatisch naar links omgezet.
  • Toegelaten HTML-tags: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Regels en paragrafen worden automatisch gesplitst.

Meer informatie over formaatmogelijkheden

CAPTCHA
Deze vraag dient om te testen of u een menselijke bezoeker bent teneinde spam inzendingen te vermijden.